Рішення Одескабель для ОСББ та ЖБК

Електроенергія, вода, тепло, газ, утилізація побутових відходів та багато інших ресурсів і послуг з кожним днем ростуть в ціні. У поточній ситуації головне питання, яке турбує керівників ОСББ та мешканців багатоквартирних будинків – «Як знизити вартість утримання будинку?». Існує два основних варіанта вирішення цього питання: «підраховувати всі ресурси, які споживає будинок» та «мінімізувати кількість споживаних ресурсів».

За нашими підрахунками та думкою інших компаній (в тому числі представників Укргазбанку) LED освітлення це найкраще рішення по модернізації/економії. Строк окупності коштів вкладених в освітлення парадних при заміні ламп розжарювання – 6 місяців! В інших проектах термін окупності вищий в рази (до 7-10 років), а необхідна сума може досягати мільйона гривень (закупівля системи освітлення чи утеплення фасаду будинку). У випадку освітлення незначні кошти приносять необхідний ресурс ОСББ для інших питань.

ТД Одескабель під ТМ ОК-LED™ гарантує можливість економії з мінімальними вкладеннями! Світлодіодне освітлення ОК-LED™ – рішення яке виключить відразу кілька проблем, а саме:

  • Якісне освітлення в парадних – виконання норм і вдячні мешканці.
  • Контроль за споживанням електроенергії (ніхто не вкрутить іншу лампу чи лампу розжарювання).
  • Безпека для мешканців.
  • Економія коштів на освітленні до 90%.
  • Антивандальний – виключена можливість крадіжок!

Лише за один рік компанія ТД Одескабель заощадила кошти і поліпшила якість життя в більш ніж 200 будинках за допомогою світильників та рішенням ОК-LED™. За один рік понад 750 ОСББ описали свої проблеми, сьогодні ми їх вирішуємо системно і пропонуємо рішення, яке відповідає на всі щоденні питання голів ОСББ, а саме:

«Хто буде встановлювати? У нас електрик … » – ми пропонуємо рішення «під ключ».

«Світильники досить дорогі, це насправді вигідно?» – дійсно, вартість одного світильника вище, ніж застарілого з лампою розжарювання, але за рахунок економії термін окупності становить  до 6 місяців, додатково Ви вирішуєте питання з крадіжками ламп!

«Зараз всі пропонують світлодіодне освітлення, чому саме ОК-LED?» – ми пропонуємо рішення аналога якому немає. Одескабель – виробник з історією, ми підтверджуємо якість і забезпечуємо сервіс. Завод процвітає з 1949 року і ми гарантуємо якість та виконання своїх зобов’язань. Ви завжди знаєте куди звернутися!

«Навіщо світильник, коли можна вкрутити LED лампу?» – світлодіодні лампи заборонено встановлювати в невентильовані світильники. Також врахуйте, що LED лампи мають направлене світло (буде світити в одну сторону, ККД значно зменшиться), більш того, суворі реалії показують, LED лампу легко знімають протягом тижня. Наші рішення виключають такі «недоліки».

 «А що якщо вкрадуть?» – Запропоноване рішення виключає ризик крадіжок! Тому, що ОК-LED™ це світильники зі спеціальними антивандальними гвинтами (виключений доступ вандалів до внутрішньої частини). Світлодіодний елемент не використовується в побутових умовах. Ми, додатково, пропонуємо технологію щодо встановлення наших світильників.  З ОК-LED™.

 «У нас не вистачає коштів на закупівлю, що робити?» – компанія ТД Одескабель направлена на допомогу ОСББ. Ми пропонуємо безвідсоткову розстрочку на світлодіодні світильники ОК-LED™ (бюджет обмежений).