Інформація про організацію

goГромадська організація «ПЛАТФОРМА КОМФОРТУ» є самостійною, неприбутковою, добровільною громадською організацією, створеною на основі єдності інтересів для спільної реалізації  членами організації своїх прав і свобод.

Громадська організація «ПЛАТФОРМА КОМФОРТУ» створена в квітні 2016 року групою небайдужих громадян, що є фахівцями   в галузях:

– житлово-комунального господарства;
– енергоефективності та енергозбереження;
– управління житловим фондом  та іншими об’єктами нерухомості;
– технічного обслуговування об’єктів нерухомості;
– організації проведення творчих, культурних і спортивно-масових заходів;
– навчання щодо підвищення рівня  знань громадян та підвищення компетентності  і ефективності діяльності суб’єктів господарювання;
– права, бухгалтерського обліку та аудиту.

Корпоративні цінності нашої Організації


trustДовіра
– Відносини на основі довіри та поваги до колег, клієнтів, партнерів компанії.

teamКомандна робота – Орієнтованість на загальну мету Організації, готовність до взаємодопомоги та компромісів, участь у вирішенні проблем окремого підрозділу і команди Організації в цілому.

respВідповідальність – Своєчасне, повне та точне виконання прийнятих на себе зобов’язань і поставлених задач, ефективне делегування повноважень.

qualЯкість роботи та її результативність – Розуміння впливу роботи  кожного члена команди  на позитивний  результат Організації, коригування своїх дій та активна участь  у пропозиціях по вдосконаленню робочих процесів  з метою досягнення високих та якісних  результатів роботи Організації.